Ibanez DCS50D-LBL Designer Strap
20 د.ا
HURRY! ONLY 2 LEFT IN STOCK.
Guitar / Bass Strap
- Designer Collection Series
- Width: 50 mm
- Length adjustable up to approx. 170 cm
- With leather ends
- Colour: Light Blue
Based on 0 reviews
0.00
Overall
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
Be the first to review “Ibanez DCS50D-LBL Designer Strap” Cancel reply
Categories: Accessories, Guitar Accessories, Ibanez
Related Products
10 in stock
Ibanez GSF50-BK Powerpad Strap
15 د.ا Original price was: 15 د.ا.13 د.اCurrent price is: 13 د.ا.
Ibanez GSF50-BK Powerpad Strap
8 in stock
Big Guitar Capo (Plastic) - Black
10 د.ا Original price was: 10 د.ا.8 د.اCurrent price is: 8 د.ا.
Big Capo (Plastic) – Black
4 in stock
10 in stock
10 in stock
5 in stock
1 in stock
A-Type Guitar Stand
15 د.ا Original price was: 15 د.ا.10 د.اCurrent price is: 10 د.ا.
A-Type Guitar Stand
10 in stock
Z Keyboard Stand
20 د.ا Original price was: 20 د.ا.15 د.اCurrent price is: 15 د.ا.
Z – type Keyboard Stand
7 in stock
10 in stock
10 in stock