مكبر صوت جيتار من ايبانيز IBZ10GV2
120 د.ا
- output : 10W@4Ω
- speaker : 6.5" Speaker
- controls : Distortion On/Off Switch, Gain Bass, Treble, Volume
- i/o's : Guitar Input, Aux Input, Headphones Out
- cabinet : Closed back
- size (mm) : 255mm(W) x 174mm(D) x 300mm(H)
- weight : 3.4 kg
بناء على 0 مراجعات
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |