Ibanez IBZ10GV2 Guitar Amplifier Combo
120 د.ا
- output : 10W@4Ω
- speaker : 6.5" Speaker
- controls : Distortion On/Off Switch, Gain Bass, Treble, Volume
- i/o's : Guitar Input, Aux Input, Headphones Out
- cabinet : Closed back
- size (mm) : 255mm(W) x 174mm(D) x 300mm(H)
- weight : 3.4 kg
Based on 0 reviews
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
Related Products
Moreno classical guitar bag – Ammani
9 in stock
10 in stock
A-Type Guitar Stand
10 in stock
10 in stock
Ibanez GSF50-BL Powerpad Strap Light Blue · Guitar Strap
10 in stock
5 in stock
Moreno classical guitar bag – Guitargy Orange
9 in stock
Ibanez GSF50-BK Powerpad Strap
8 in stock
Big Capo (Plastic) – Black
4 in stock
10 in stock
10 in stock