Ibanez IBZ10BV2-U Combo Amplifier
120 د.ا
Ibanez IBZ10BV2-U 10-Watt Bass Combo Amplifier
- output : 10W@4Ω
- speaker : 6.5" Speaker
- controls : Bass, Middle, Treble, Volume
- i/o's : Bass Input, Aux Input, Headphones Out
- cabinet : Closed back
- size (mm) : 255mm(W) x 174mm(D) x 300mm(H)
- weight : 3.4 kg
Based on 0 reviews
0% |
0% |
0% |
0% |
0% |
Related Products
Moreno classical guitar bag – Guitargy Red
9 in stock
Double-tubes keyboard stand(Detachable)
12 in stock
4 in stock
10 in stock
8 in stock
Moreno classical guitar bag – Guitargy Blue
8 in stock
Moreno classical guitar bag – Guitargy Orange
9 in stock
S-Type Guitar Stand
3 in stock
5 in stock
Moreno classical guitar bag – Ammani
9 in stock
Z – type Keyboard Stand
7 in stock